Wycieczki po Poznaniu
Wycieczki po Poznaniu
Wycieczki po Poznaniu
Wycieczki po Poznaniu
Wycieczki po Poznaniu

A  B  C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P    R   S    T   U    V   W   Z

Historie zamiast dat

Zapraszamy na wyjątkowe wycieczki po Poznaniu i Szlaku Piastowskim! Pokażemy Państwu nie tylko to, co jest opisane w przewodniku, ale także mniej znane, ciekawe miejsca. Opowiemy historie, zamiast wymieniać daty i nazwiska. Sprawimy, że wycieczka będzie czystą (choć pouczającą) przyjemnością.

Oferujemy wycieczki dla grup szkolnych i biznesowych oraz wycieczki prywatne - piesze, objazdówki autokarem, zwiedzanie rowerem oraz wynajętym tramwajem – a może mają Państwo jeszcze inny pomysł na Poznań? Postaramy się go zrealizować!

Ile czasu przeznaczyć na zwiedzanie? – Od godziny (wystarczy na spacer po Starym Rynku) aż po 3 dni (i wtedy oprócz Poznania odwiedzimy także np. zamek i arboretum w Kórniku, pałac i park w Rogalinie lub Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie).

Co zobaczyć? – Polecamy miejsca opisane tutaj. Możemy też przygotować program specjalnie dla Państwa – proszę tylko dać znać, jaką ilością czasu Państwo dysponują i jakie są Państwa zainteresowania, a zaproponujemy Państwu plan zwiedzania i wypoczynku w Poznaniu.  

Kiedy wybrać się do Poznania? – Większość turystów przyjeżdża późną wiosną, latem i wczesną jesienią, kiedy jest ciepło i można posiedzieć w jednym z ogródków przy Rynku. Ale może warto pomyśleć nad przyjazdem w „nietypowych”, chłodnych miesiącach? Wtedy można się ugrzać w Palmiarni lub na Termach Maltańskich i zwiedzić miasto w spokoju, nie ginąc w tłumie turystów.   

Dlaczego właściwie warto wybrać się do Poznania?

- to wciąż nieodkryte, fascynujące miasto, a ci, którzy przyjechali tutaj raz – wracają
- to kolebka państwa polskiego, a niedawno (2016) obchodziliśmy 1050. rocznicę Chrztu Polski
- Poznań oferuje mnóstwo atrakcji przy każdej pogodzie i w każdej porze roku

Współpracujemy tylko z licencjonowanymi przewodnikami, których pasją jest Poznań i którzy oprowadzają pod hasłem „Historie zamiast dat”.

Zapraszamy!

 

Aktualności

Pogoda w Poznaniu

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates